Danii Minogue është nënë për të parën herë pasi ka lindur një foshnjë – djalë.

Danii dhe partneri i saj Kris Smith, të cilët zbuluan se presin fëmijë në janar, kanë mirëpritur fëmijën e parë të tyre në shtëpinë e Minogue në Melbourne gjatë të hënës (6 korrik), shkruan Herald Sun.

Motra e Danii, këngëtarja tjetër Kylie Minogue, aktualisht është në turne promovues për albumin e saj të ri, por pritet të fluturojë për të parë nipin e saj më vonë gjatë këtij muaji.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here