Reperja Nicki Minaj është shumë pranë sigurimit të marrëveshjes për të lansuar koleksionin e saj të veshjes.

Krijuesja e hitit “Super Bass”, e cila është e njohur për stilin e saj të jashtëzakonshëm dhe mjaft koloristik, tani synon që të bëhet e madhe edhe në industrinë e modës.

“Ajo është shumë pranë nënshkrimit me një prej shtëpive më të mëdha të modës”, theksoi menaxheri i Nickyt, Bryant Cortez për NYT.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here