Që kur hyri në industrinë e muzikës, rrëmbeu shumë zemra të fansave, të cilat nuk diti të lëshoi kurrë.

Edhe pse mungoi një kohë në skenë, Mimoza Mustafa asnjëherë su harrua, përkundrazi me fuqinë dhe freskinë e saj për muzikën, ajo përsëri u bë fokusi kryesor i tërë mediave, kështu duke gëzuar edhe fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Që nuk po ia lënë shenjë vitet, ajo këtë na dëshmon çdo ditë e më shumë, përmes paraqitjeve të saj.

Ani pse qëndron mbi moshën 40 vjeçare, ajo me linjat e saj trupore dhe bukurinë e saj, po na lë gojëhapur të gjithë.

Kështu ka ardhë edhe së fundi.

E veshur me një fustan të kaltër e përplot me xixa, ku ia kishte ekspozuar njërën këmbë, e me flokë gjysëm të kapura, Mimoza dukej porsi një zanë e vërtetë.

Me të vërtetë, ajo po iu sfidon mjaft viteve…

A mendoni edhe ju kështu?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here