Mimoza Shkodra është këngëtare atraktive që njerëzit e duan megjithatë e kanë të limituar ta shohin në çdo vend . Jeton jashtë vendit , punon atje dhe është shumë aktive në punën rreth muzikës .

Këngëtarja shqiptare, ka lansuar këngën e re me videoklip “Burrat nuk janë si ti”.

Kënga është një baladë orientale, me tematikë dashurinë. Kënga është punuar nga Genc Prelvukaj dhe Astrit Stafa.

Videoklipi me skena mjaft interesante është punuar nga produksioni i njohur Entermedia. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here