Mimoza Shkodra me barkun dhe gjoksin në "shesh"!Këngëtarja Mimoza Shkodra për festën e 28 Nëntori ka performuar në Londër. Nga fotot e publikuara nga vetë këngëtarja ajo është shfaqur me një stil shumë më ndryshe sesa që jemi mësuar ta shohim vazhdimisht, raporton indeksonline.

Kësaj radhe Mimoza ka vendosur që të vërë në pah paksa linjat e saja, duke zbuluar edhe barkun. Sidoqoftë këngëtarja edhe më tej vazhdon të jetë njëra ndër artistet më me stil të skenës shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here