Cilësohet të jetë njëra prej femrave më tërheqëse shqiptare.

Fjala është për këngëtaren, Mimoza Shkodra e cila ka mahnitur fansat në paraqitjen e fundit.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet e veshur elegante me një fustan ngjyrë vjollce.

Mimoza së fundmi ka shijuar disa ditë të mira pushimi në Dubai bashkë me familjen, ndërkohë që nuk po lë anash as muzikën.

Ajo është e pranishme në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here