Mimoza Shkodra duket mahnitëseKëngëtarja Mimoza Shkodra njihet si një prej këngëtareve atraktive dhe këtë epitet ajo e gëzon me plot meritë.

Por, për dallim nga paraqitjet seksi që zënë vend në media, kësaj radhe është një paraqitje e saj tejet e bukur ajo që tërheqë vëmendjen e adhuruesve.

Një fustan ngjyrë hiri me flokë të drejtuara dhe makijazh të thjeshtë e shfaqin yllin e muzikës pop folk tejet bukur.

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë ‘single’ së paku në publik. /Telegrafi/

Mimoza Shkodra duket mahnitëse

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here