mimoza-mustafaMimoza Mustafa njihet për hitet si “Terri më kafshon”, “Sadist”, e për duetet me bashkëshortin e saj Shkumbinin

Ju kujtohet kënga e famshme “Lule Mimoze” qe ishte një hit i pa diskutueshëm e që u dëgjua aq shumë për një kohë të gjatë.

Dhe, ende pas kaq vitesh, Mimoza Mustafa ende mbetet një lule mimoze gjithë freski, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe Shkumbini së shpejti vijnë me një projekt të ri të përbashkët.

Mimoza Mustafa nuk po din të plaket

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here