Mimoza e Big Brother bëhet nuse Mimoza Krasniqi nga Gjakova u bë pjesë e Big Brother Albania në edicionin e 2-të.Ajo në BigBrother qëndroi shumë gjatë dhe u largua vetëm një javë para finales, shkruan lajmi.net.

Bukuria e saj po vlerësohet edhe pas daljes nga Big Brother.Së fundmi ajo është bërë nuse vetëm për të reklamuar një parukeri.

Për më shumë shihni fotografitë më poshtë.

mimo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here