Mimoza Ahmeti largohet nga Big Brother, në vend të saj Mira KazhaniMimoza Ahmeti është larguar nga Big Brother ashtu siç paralajmëroi pak ditë më parë.Në vend të saj produksioni i BB ka zgjedhur gazetaren Mira Kazhani.

Ahmeti ishte opinioniste për vetëm dy javë dhe pas përplasjeve me drejtuesit dhe pakënaqësitë lidhur me pagesën vendosi të largohet.

Mira Kazhani është aktualisht gazetare e një të përditshmeje dhe ka punuar në një sërë televizionesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here