Miloti e tradhetoi Genten me një modele Këngëtarja Genta Ismajli dhe i dashuri i saj Milot Binaku janë ndarë pas disa vitesh lidhje dhe bashkëjetese.

Në të përjavshmen e GSH, “Bluetooth”shkruhet sot se këngëtarja simpatike i ka dhënë fund lidhjes pas disa keqkuptimeve që kishte pasur më parë me të dashurin.

Vetë këngëtarja nuk ka pranuar të flasë për jetën e saj private, por, sipas një tjetër burimi flitet se arsyeja e ndarjes është një tradhti e mundshme e Milotit me një modele kosovare.

53 KOMENTET

  1. oj get boll ta paska ba edhe ti boll mir ja paske ba pse a spa ka ma ne ket dynja ani ti kengetare qa me ba na qyqe ne rem amanaman

  2. oj genta boll mir ta paska ba edhe ti atij boll mir ja paske ba pse a spo ka ma ne ket dynja sa te dush ani ti kengetare

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here