Këngëtari Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij Erxhina Ismajli kanë nisur pushimet e hershme.

Bashkë me djalin e tyre Priamin ata po shijojnë rrezet e diellit në plazh, shkruan lajmi.net.

Në një foto të publikuar nga Miloti në Instagram, shihen çifti bashkë me djalin e tyre duke u kënaqur pranë njëri-tjetrit.

Miloti aktualisht është i angazhuar në punë në kompaninë e tij muzikore EMFcreative dhe duket se projektet e tij i ka lënë anash.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here