Reperi i grupit të njohur të Kosovës, “Ethnomenon”, Milot Hasangjekaj është fejuar dhe pritet që gjatë verës të martohet me Marigona Kurshumliun.

Sipas emisioni “Prive”, Miloti është dashur të martohet, por ata do ta rregullojnë banesën e tyre.

Miloti është që disa vite në grupin Ethnomenon dhe ka kënduar në të gjitha këngët bashkë me anëtarin tjetër të këtij grupi, Genc Prelvukaj.

Albumi i fundit i këtij grupi ishte ai “Ethnomenon”, ku grupi ndryshoi edhe emrin nga Etno Engjujt. Vitin e kaluar, ata kishin realizuar disa këngë, ku vlen të përmenden ato në bashkëpunim me Dafina Rexhepin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here