Milot Binaku tregon se a e ka harruar Genta IsmajliMilot Binaku është muzikant, por famën e morri falë lidhjes me këngëtaren Genta Ismajli, në kohën kur kjo e fundit ishte sensacioni më i madh i skenës sonë muzikore.

Dyshja qëndruan për një kohë të gjatë bashkë, madje edhe bashkëjetuan, shkruan “Kosovarja”.Miloti tashmë ka një jetë të re e të bukur në krahët e bashkëshortes dhe me sa duket e ka fshirë të kaluarën, kohën kur ishte me këngëtaren e njohur.

Kur është pyetur se çfarë ndjen dhe mendon kur emri i tij ende lidhet me ish të dashurën, ai ka shfaqur indinjatën e tij në lidhje me ato që shkruhen poshtë e lartë, duke e bërë të ditur që nuk i pëlqen ta prekin të shkuarën e tij, shkruan “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here