Milley Cyrus e ‘kap’ për flokëve RitenQë të dyja janë në qendër të vëmendjes së medieve rozë, e njëra nga to me origjinë shqiptare. Fjala është për Rita Orën dhe Milley Cyrus të cilat janë parë së bashku në një foto të publikuar nga vetë Cyrus e cila njihet për skandale.

Milley e dimë tashmë që është në lidhje me modelen Stella Maxwell, por nuk e dimë si ka reaguar ajo pas fotos së Cyrus me bukuroshen Rita, raporton Indeksonline.

Që të dyja vajzat duken mjaftë të afërta me njëra tjetrën derisa Cyrus i ka kapur flokët e Ritës për të pozuar në foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here