Duket se Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter kanë marrëdhënie të mira pas lajmeve për ndarjen e tyre.

Dyshja për të cilën raportohet së fundi se kanë ndërprerë lidhjen e tyre romantike, janë ende duke mbështetur njëra-tjetrën siç dëshmohet nga një koment që Kaitlynn i la Mileyt.

Kaitlynn hyri në Instagra për të dhënë mendimin e saj mbi performancën e Miley në iHeartRadio Music Festival.

“Get it” ishte komenti që ajo la nën fotografinë e këngëtares duke performuar në një veshje të zezë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here