Miley Cyrus pozon nudoMiley Cyrus nuk ka të ndalur.Skandalet e njëpasnjëshme kanë shoqëruar karrierën e saj që nga fillimi, transmeton Telegrafi.

Pas daljes në skenë topless dhe me penis të ngjitur, ylli në fotografitë e reja është zbuluar më shumë se kurr.

Para aparatit të fotografit Terry Richardson Miley ka pozuar nudo duke nxjerr “zogun” e pa depiluar.
Seti është realizuar për revistën Candy.

Miley Cyrus pozon nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here