Miley Cyrus, koncert pothuajse zhveshurMiley Cyrus ka vendosur që të japë një koncert në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pothuajse krejtësisht e zhveshur, me një kostum që nuk i mbulonte aspak gjoksin dhe që përmbante një penis artificial.

Këngëtarja 22-vjeçare këndoi këngë nga albumi i saj i fundit.

Miley Cyrus, koncert pothuajse zhveshur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here