Sensacioni i të rinjve, Miley Cyrus, është fotografuar në krahët e bashkaktorit të “So Undercover”, Josh Bowman.

Këngëtarja dhe aktorja, e cila u nda nga Liam Hemsworth në nëntorin e kaluar, ka nxitur spekulime për fillimin e një lidhjeje të re.

Cyrus është parë duke u përqafuar me Bowmanin gjatë fundjavës në Griffith Park në Los Angeles.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here