Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë shumë të dashuruar dhe janë të pandashëm në muajt e fundit që pas ribashkimit gjatë verës që e lamë pas.

Aktorja dhe këngëtarja 19-vjeçare u ka thënë shoqeve të saja se aktori australian është mashkulli i duhur për të dhe se planifikon ta ruajë këtë lidhje.
“Nuk ka si të jetë më mirë mes tyre. Ata po planifikojnë ku t’i kalojnë pushimet së bashku…”.

“Ata janë tmerrësisht të dashuruar dhe të pandashëm. Miley mendon se Liam është i duhuri”, ka thënë një burim për HollywoodLife.com.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here