Milaim Zeka sërish babaGazetari i njohur Milaim Zeka do të bëhet sërish baba.Këtë e ka bërë të ditur vetë gazetari përmes rrjeteve sociale duke u shprehur i lumtur, transmeton Telegrafi.

“Sot e kam nje lajm te gezuar per gjithe njerezit e mi. Po presim edhe nje bebush te vogel. Natyrisht qe eshte vajze. Eshte vajza ime e kater. I thosha edes: nese eshte vajze, e ke me mua. Nese eshte djale, e ke me kojshi. Zoti e deshti qe eshte vajze, edhe nuk do te ndahemi. Flm Zotit per kete dhurate kaq te madhe.

Dafit, Rites dhe Emes, po i vjen ne jete, edhe nje moter”, ka shkruar Milaimi.
E lumtur për këtë lajm përmes profilit të saj është shprehur edhe vajza e tij e madhe, Dafina, e cila është e fejuara e këngëtarit Seldi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here