Mila Kunis pret të bëhet nënëAshton Kutcher është bërë një baba shumë I përkushtuar, dhe kjo u vërtëtua kur u pa në vikend me familjen e tij.

38-vjeçari është parë duke blerë ushqime në Beverly Hills me gruan e tij shtatzënë Mila Kunis, vajzën e tyre Ëyatt, dhe babain e Mila Kunis,Markun.

Mila dukej shumë bukur me atlete dhe xhinse dhe një bluze të gjerë që ja mbulonte barkun, transmeton Kosova Sot Online.

Ata dukeshin një familje shumë e lumtur.

Mila Kunis pret të bëhet nënë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here