Si duket Ashton dhe Mila janë gati ta konfirmojnë se ata tani më janë çift, por një burim i panjohur ka thënë se përveç kësaj ata edhe po bashkëjetojnë së bashku.

Burimi ka thënë : “ata ne fakt janë duke jetuar së bashku, sikurse çdo çift tjetër që janë të dashuruar’.

Burimi ka shtuar se“ ata janë duke qëndruar shumë netë së bashku. Mila praktikisht është shpërngulur në shtëpinë e Ashtonit ne Hollyëood”.

Ashton Kutcher është duke kaluar nëper nje proces të çrregullt të divorcit me Demi Moore kështu që ai po mundohet ta kaloj sa më leht ketë fazë duke pasur nje romancë të re.

Pasi që Ashton dhe Demi kanë ndërprerë martesën e tyre në Nëntor të vitit të kaluar sipas disa raporteve, Demi Moor ka përfunduar në spital pasi që ka konsumuar shumë substanca të panjohura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here