Mila KunisGwyneth Paltrow mund të jetë shpallur femra më e bukur në planet, por Mila Kunis konsiderohet si ajo më seksi në botë sipas ‘FHM’.

Aktorja e cila është e lidhur me Ashton Kutcher, ka lënë pas 99 femra të tjera në sondazhin e revistës britanike.

Rihanna ka zënë vendin e dytë në këtë sondazh, duke lënë pas aktoren dhe modelen britanike Helen Flanagan.

Ja renditja e 10 femrave më seksi në planet:

1. Mila Kunis
2. Rihanna
3. Helen Flanagan
4. Michelle Keegan
5. Kelly Brook
6. Kaley Cuoco
7. Pixie Lott
8. Kate Upton
9. Cheryl Cole
10. Georgia Salpa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here