Aktorja, Mila Kunis, kryeson listën e femrave më sekse të planetit. për vitin 2012. Ky sondazh është bërë nga revista amerikane, “Esquire”, sipas të cilit aktorja ka marrë shumicën e votave për më të bukurën në botë

Duke pozuar për kopertinën e kësaj reviste, Mila, kishte të veshur vetëm një palë pantallona lëkure duke lënë hiret e saja femërore të arsyetonin votat e publikut për femrën më seksi për vitin 2012.

Mila, për momentin është në majat e suksesit në karriere por edhe në dashuri. 29 vjecarja është në lidhje dashurie me aktorin, Ashton Kutcher, dhe si duket po kalojnë momente mjaftë të këndshme me njëri tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here