Siç kemi mësuar, këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri, ka udhëtuar në këto ditë të ftohta dimri drejt Amerikës. Ndërsa në shumë foto e ka treguar gëzimin e saj, sidomos që është takuar me mikeshën e saj, modelen Afërdita Dreshaj.

Dhe çdo moment e pasqyrojnë me foto, ku tregojnë jo vetëm se janë mikesha të mira, por se duan pak a shumë të vijnë njësoj, dhe ta kopjojnë njëra-tjetrën, qoftë edhe me poza, siç shihet në këtë foto.

Ndërsa ne gjithashtu mësojmë se vajzat janë duke e realizuar një set fotografik, me emra të njohur të botës së fotografisë amerikane./Kosova Sot/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here