Këngëtarja Mihrije Braha është padyshim një ndër këngëtaret më joshëse të skenës, si çdo herë shkëlqen në çdo paraqitje të saj.

Mihrija ka bër publike një fotografi ku ajo ka të veshur një fustan dhe po shihet tejet bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here