Ajo është një nga këngëtaret më të njohura kosovare dhe më gjerë.

Mihrije Braha gjithmonë zgjon interes me lajme pikante rreth muzikës e jetës private.

Edhe pse e martuar prej disa vitesh, ajo ka një jetë shumë të lumtur krah bashkëshortit të saj Naim Abazi, si dhe djalit Plator.

Nuk i ka ngelur peng të ketë ndonjë fëmijë tjetër, pasi para 5 viteve ajo ka kryer një abort të detyrueshëm që e ka detyruar të heqë dorë nga shtatzaënia e dytë për të pasur një fëmijë tjetër.

Por karriera muzikore gjithsesi vazhdon t’i ecë shumë mirë. Në këtë intervistë ajo vjen me një rrëfim interesant, për më shumë lexoni në vazhdim…

Nëse ndonjëherë vendos të shkruash biografi, çfarë titulli do kishte libri?
(Qesh) Do ta titulloja ”Koha e Mihrijes”.

Prej çfarë gjëje ke më shumë frikë, cila është fobia juaj më e madhe?
S’kam ndonjë fobi që manifestohet në forma të…/panorama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here