Me vite të tëra flitet për dukjen e Mihrije Brahës, të cilën duket se plakja e ka harruar.

Këngëtarja e mirënjohur i ka dhënë vetes pushim dhe ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’u relaksuar.

Mihrija guxon të pozojë me bikini (Instagram)
Ajo kishte veshur bikini me ngjyrë rozë, ndërkohë që pozonte në plazh.

“Plazhi te Shkëmbi Kavajës… Çfarë moti a? Deti i trazuar”, ka shkruar Mihrija në përshkrimin e njërës prej fotografive.

Këngëtarja në top-formë (Instagram)
Në një tjetër fotografi të publikuar ditë më parë, Mihrija është shfaqur duke u larë në ujë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here