Për të mosha nuk ka fare rëndësi.

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë për shkak të linjave trupore, transmeton Gazeta Express.

Këngëtarja e shumë hiteve vazhdon t’ju bëjë konkurrencë këngëtareve të reja me linjat e saj të formësuara.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes fotografive të shumta që ajo ka publikuar në rrjetet sociale.

Pushimet për të nuk kanë të ndalur.

Miki pak orë më parë ka publikuar edhe një fotografi tjetër nga plazhi ku shihet tejet seksi pavarësisht moshës që ka.

E natyrisht këngëtares nuk i kanë munguar komentet pozitive nga fansat e saj.Ndryshe, “Si cigaren e fundit më fike”, është projekti i fundit nga Mihrija./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here