Është 48 vjeçare.

Por, në një fotografi të hedhur në Instagram, Mihrije Braha duket sikur të ishte vetëm 20 vjeçe, shkruan lajmi.net

Këngëtarja duket aq e re dhe aq në formë saqë po habitë audiencën se si mundet të qëndrojë e tillë për kundër moshës që ka.

Mirëpo, në foto vërehet se ajo ka përdorur fotoshopin pasi që nuk i ka mbetur asnjë shenjë në fytyrë./lajmi.net8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here