Mickey Rourke raportohet se është lavdëruar se ka pasur 14 femra në një natë në Britaninë e Madhe.

Sipas The Sun, aktori beson se sjelljet e çuditshme të futbollistit të Chelseat, Ashley Cole, nuk krahasohet me të tijat.

“Harroni Ashley Cole, sjelljet e tij nuk janë asgjë për një yll filmi. Ata duhet të përpiqen të shtyhen me problematikët e Hollywoodit.

Unë një herë kam kaluar vikendin në Britani dhe kam pasur 14 femra për një natë”, ka thënë Rourke./Telegrafi./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here