Michelle Obama ndryshon ‘look’ me rastin e nje takimi te saj dhe bashkeshortit-president Barack Obama me homologun meksikan dhe zonjen e tij, Felipe Calderon e Margarita Zavala, ne Shtepine e Bardhe.

Zonja e Pare amerikane shfaqet me nje fustan blu te mrekullueshem qe nxjerr ne pah dekoltene e saj joshese.

Me kete rast Michelle ka ndryshuar modelin e flokeve duke i bere ata kacurrele, ndoshta per here te pare qe kur eshte bere gruaja me e rendesishme e Amerikes (Pas Hillary Clinton, sigurisht).

Fustani i Michelle Obames eshte dizenjuar nga stilisti amerikan, Peter Soronen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here