Michelle Obama e ka lavdëruar Beyoncen. Zonja e Parë amerikane e ka lavdëruar këngëtaren e hitit “Single Ladies” për videon që e promovoi gjatë ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards”.

“Beyonce është përndryshe një grua shumë e mrekullueshme dhe mbi të gjitha një grua model për të gjitha vajzat në të gjithë botën”, tha Michelle.

“Jam shumë krenare për të, shumë krenare për një grua e cila ka dhënë shembull pozitiv te shumë gra. E përgëzoj atë për suksesin e saj”.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here