Michelle Obama edhe ne kopertinina e "Glamour"Per here te pare ne 70 vjet histori, revista “Glamour” zgjedh nje first lady per kopertinen e saj.

Ne numrin e dhjetorit ne revisten e famshme te modes, qe konsiderohet edhe si mentor per idete per vajzat e reja, Michelle Obama shfaqet me nje fustan te kuq, me nje buzeqeshje rrezellitese…duket me shume si top model, se nje first lady.

Ne interviste per “Glamour”, Michelle flet per stilin e saj unik.Njerezit gjithnje kane nje opinion per veshjen time.

Kjo eshte shume e drejte, sidomos kur je first lady dhe po perfaqeson nje komb. Une kur vishem mendoj fillimisht per rehatin tim, me tej shoh nese zgjedhjet e mia mund te ndikojne per mire apo per keq te te tjeret”, thote Michelle.

Obsesioni i Michelle per moden eshte tashme i njohur. Kjo ka bere qe ajo s hpesh te jete nje grua kopertinash me veshje fantastike, qe e kane bere ate duket gjithnje terheqese dhe nje ikone mode. /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here