Michelle Hunziker nje zonje e skenesHunziker magjepsi platene gjermane me elegancen.Bjondja simpatike italo-zvicerane debutoi ne televizionin publik gjerman ne petkun e bashkedrejtueses se spektaklit “Wetten Dass…?”, ne krah te nje tjeter bjondi, prezantuesit Gottschalk, prej vitesh ne drejtimin e show-t te suksesshem.

Thomas Gottschalk tha “Ju prezantoj partneren time te re”, perpara se t’i jepte nje perqafim 32-vjecares seksi, te ndjekur shume prej shqiptareve, nga televizionet italiane.

Michelle ne show, kopertina revistash, intervista te panumerta iu dedikuan ndryshimit te prezantimit ne spektaklin me te ndjekur ne Gjermani, por qe ndiqet ne Austri dhe Zvicer.

Ky spektakli siguron rreth 14 milione teleshikues, por tendenca ne renie e tyre detyroi stafin drejtues qe te gjente nje emer te ri…dhe Michelle ishte zgjedhja perfekte.Bashkeprezantimi solli revolucion, pasi ishte hera e pare qe pas 28 vjetesh qe ky show te kishte dy drejtues.Tani Gottschalk ka gjetur partneren ideale.

Me rolin e “dados” se konkurenteve, Michelle nuk i hoqi vetes atributet e nje prezantueseje te afte.Ajo shoqeroi konkurentet me batuta, puthje, entuziasem, duatrokiti, bertiti, gezoi per ta.Nuk u terhoq edhe kur humbi nje bast dhe iu desh qe te hiqte sandalet e mrekullueshme dhe te vishte nje pale cizme gome.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here