Cifti presidencial amerikan Barack dhe Michelle Obama viziton pallatin mbretëror “Buckingham Palace” në Britaninë e Madhe.

Ata, pas vizitës së djeshme në Irlandë sot takuan mbretëreshën Elisabeta dhe princin Filip. Pastaj ata takuan edhe princin William dhe Kate.

Në foto duket elegance e Zonjës së Parë amerikane me një fustan ngjyrë gri, por edhe Kate me sharmin e saj nuk ngelet mbrapa. Në fund është dhe takimi me princin Carlo dhe bashkëshorten e tij Camilla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here