Michelle, c'levizje beli!Zonja e pare e Amerikes, Michelle Obama di ta luaje belin qe c’ke me te!


Michelle ka treguar nivelin e saj ne hula-hooping ne Washington, gjate nje Panairi te Femijeve te Shendetshem ne Shtepine e Bardhe.

Me shume se 100 femije shkolle moren pjese ne event dhe vete zonja Obama u kujdes qe t’i edukonte ata te ushqeheshin ne menyre te sakte dhe te shendetshme.

Me kete rast ajo performoi edhe ushtrimin e njohur, ndersa fotot e jashtezakonshme jane publikuar nga “People”. /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here