Është shfaqur super joshëse Michelle Obama në veshjen e saj me fustan mbrëmjeje, gjatë darkës shtetërore të organizuar nga Shtëpia e Bardhë për nder të presidentit kinez Hu Xhintao.

Në traditën kineze e kuqja është ngjyra që sjell fat.

Veshja e zonjës së parë amerikane, në mëndafsh të kuq, me prerje asimetrike dhe detaje të zeza, është firmosur nga Alexander McQueen, markë kjo e kontrolluar nga Gucci.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here