Michael Jakcson është gjallë!?Mediat botërore po botojnë njëra pas tjetër disa foto të një personi në një tubim.Sipas tyre personi në fjalë është pikërisht “mbreti i POP-it”, Michael Jackson.

Ai u nda nga jeta më 25 qershor të vitit 2009 në rrethana të paqarta.

Fansat e tij kanë filluar ta shpërndajnë nëpër rrjetet sociale duke pyetur se a është e mundur që ai është gjallë dhe jeton në mesin tonë, shkruan express.co.uk.

Kjo fotografi e publikuar nga mediat angleze, ka bërë bujë të madhe në tërë globin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here