Pamje nga videoja e publikuar ne Youtube
Pamje nga videoja e publikuar ne Youtube

Skena eshte regjistruar nga pas nje rrjeti teli dhe tregon nje person qe duket nga mbrapa me nje kemishe te bardhe qe del nga ambulanca.

Pikerisht sic ka ndodhur me Elvis Presley, Jimi Hendrix e Jim Morrison, edhe per Jackson kane filluar te dalin zera per nje vdekje te simuluar per t’u shpetuar borxheve dhe per t’iu larguar presionit te “show-business” qe lidhen me kthimin e tij ne skenen e Londres. /TCH

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here