Douglas do t’i nënshtrohet radiacionit dhe hemoterapisë pasi është zbuluar tumori në fytin e tij.

Aktori i “Wall Street: Money Never Sleeps”, do t’i nënshtrohet radiacionit dhe hemoterapisë për tetë javë, ndërsa mjekët presin që ai të riaftësohet plotësisht.

“Unë jam shumë optimist”, theksoi 65 vjeçari për revistën People.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here