Protagonisti i serialit televiziv “Dexter”, Michael C. Hall ka pohuar publikisht se eshte i semure nga kanceri.

Ne deklaraten publike ai pohon se po kurohet intensivisht per t’i bere balle semundjes.

The Huffington post thekson se Hall ka shume shpresa per t’u sheruar, pasi behet fjale per nje forme jot e rrezikshme te semundjes.

Nuk dihet periudha kur ka nisur kurimin aktori dhe klinika ku ai eshte shtruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here