Michael BubleKëngëtari i njohur kanadez, Michael Buble, po bën xhiron e botës pas një performance të jashtëzakonshme të tij në një prej stacioneve të metros në New York.

Peformanca e rastësishme ndodhi në rrugën 67 të New Yorkut në një stacion të trenit.

Ai këndoi këngën nga albumi i ri “Who’s Lovin’ You” bashkë me grupin Naturally 7.

Ajo që dallohet më së shumti nga kjo performancë është zëri fantastik i tij i pa përpunuar në studio dhe pa mikrofonë e audio sisteme gjigante përreth.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here