Michael Buble ka hedhur nje hap para per zyrtarizimin e lidhjes me te dashuren e tij argjentinase, Luisana Loreley Lopilato de la Torre.

Sipas revistes “People”, gjate muajit nentor Bouble ka vizituar prinderit e bukuroshes ne Argjentine.

Kengetari 34 vjecar dhe aktorja 22 vjecare jane njohur ne vitin 2008 ne Buenos Aires gjate nje feste te organizuar nga shtepia diskografike e Buble pas nje koncerti live te kengetarit kanadez ne kryeqytetin argjentinas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here