Kida është duke punuar fuqishëm për projekte të reja muzikore.

Këngëtarja shqiptare, Orhidea Latifi duket se është në finalizim të projektit të ri muzikor.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në InstaStory me anë të së cilës tregon se është në studio dhe aty e zuri nata.

Mezi po pres që ju ta dëgjoni këtë”, ka shkruar ajo.

Kida pas largimit nga grupi “On Records”, akoma nuk ka lansuar ndonjë këngë të re por kjo që do vijë së shpejti nuk ka dyshim se do të pëlqehet. 

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here