mesiPas triumfit fantastik, Messi ka gjetur kohë të takohet një prej yllit më të madh hollivudian.

Bëhet fjalë për Julia Robertsin, e cila ditë më parë u shpall prej revistës ‘People’, si femra më e bukur e këtij viti.

“Sikur fitorja e madhe, unë takova një prej aktoreve të mia favorite”, ka shkruar Messi në llogarinë personale në Facebook teksa shihet duke pozuar krahas aktores transmeton Telegrafi.

Tre fëmijët e aktores Hazel, Phinnaeus dhe Henry janë fansa të mëdhenj të Messit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here