Jo rrallherë na ka rënë rasti të dëgjojmë nga këngëtaret tona të jenë tifoze të ndonjë skuadre futbolli, apo ndonjë lojtari. Madje, ato shpeshherë deklarojnë se janë ndjekëse të rregullta të çdo ndeshje që zhvillon ekipi i tyre i parapëlqyer.

Njëra ndër ta është edhe Argjentina Ramosaj ,e cila është tifoze e klubit futbollistik, “Barcelona”, e veçanërisht e lojtarit, Messi. Këtë gjë ajo e ka shprehur nëpërmjet një postimi në Twitter, ku si duket i është gëzuar pa masë golit që ka shënuar Messi.

Edhe pse ndeshja përfundoi me barazim, ne i urojmë Argjentinës dhe ekipit të saj më shumë fat në të ardhmen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here