Ylli i muzikës botërore Chris Cornell u nda nga jeta pak ditë më parë.

Këngëtari 52 vjeçar i cili u gjet pa jetë në shtëpinë e tij mund të ketë pasur shumë më shumë se doza e lejuar e ilaçit Ativan në sistemin e tij kur kreu vetëvrasje javën e kaluar. Por ja pra që gjasat janë që të mos ketë qenë fare vetëvrasje në radhë të parë!

Burime pranë TMZ bëjnë me dije se vokalisti i Soudergarden u gjet i vdekur me shenja të freskëta dhe të dukshme në krahët e tij, duke treguar që mund të ketë qenë duke injektuar drogëra në trupin e tij.

Ylli 52 vjeçar i rock përdori heroinën për herë të parë kur ishte 12 vjeç dhe vuajti gjatë jetës varësi të shumta, por ia doli që të bëhej esëll në vitin 2002.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here