Nxehet Georgina, Ronaldon nuk e lënë të qetë femrat edhe në prani të saj Sa herë që ata janë parë bashkë, që nga dalja e parë e tyre në publik në nëntor të vitit të kaluar, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë shfaqur afeksion.

Por këtë të martë, teksa drejtoheshin për në hotelin e tyre në Madeira, futbollisti dhe e dashura e tij janë fotografuar më të distancuar nga njëri tjetri.

Portugezi 31-vjeçar është ndaluar më pas nga fanse femra, të cilat ndaluan për të bërë foto me të.

Nxehet Georgina, Ronaldon nuk e lënë të qetë femrat edhe në prani të saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here